Concrete Dreams

Osrednja festivalska sekcija bo posvečena kulturni dediščini.


Looking for the Clouds.

Skupni projekt asociacije EMOP.


Regards sur la ville

Sodobna madžarska »cityscape« fotografija.


Fotonični trenutki

Festival je prestavljen na 2019.


Novice

Fotonični trenutki

Festival je prestavljen na 2019.

Razstave

Concrete Dreams

Osrednja festivalska sekcija bo posvečena kulturni dediščini.

Dogodki

PORTFOLIO REVIEW

  Razglašeni so zmagovalci Portfolio Review-a v sklopu meseca fotografije: Urška Savič Borko Vukosav Miha Erjavec V dveh intenzivnih dnevih […]

Portfolio Review

Portfolio Review 2016

  Festival Fotonični trenutki – Mesec fotografije 2016 vabi fotografe, da predstavijo svoja dela na Portfolio Review, ki bo potekal […]

Natečaji

Natečaj za Večerne projekcije

Mednarodni natečaj za sodobne fotografe

Video in Progress

Video in Progress 6

Mednarodna selekcija videa / International video programme

14.–15. 6. 2016

Galerija dogodkov

ČETRTEK, 23. JUNIJ 2016

Otvoritev razstave Jože Suhadolnik – 35 Photon – Centre for Contemporary PhotographyFotonični trenutki – 23. junij : Fotozgodbe 35 (foto: […]

Urnik

URNIK

 

Pripravili Koledar v HTML formatu in Koledar v ICS formatu (ki omogočata tudi GPS navigacijo do dogodkov).

 

25. maja ob 20.00ALMIN ZRNO: Moč telesa – Cankarjev dom, Ljubljana

VIRGINIA VRECL: arhiTEKSTURE – Kavarna NUK, Ljubljana

31. maja ob 20.00SEBASTIAO SALGADO: Geneza – Mestni muzej, Ljubljana

31. maja ob 20.30(NE)ZNANO – Atelje-galerija Mikado, Ljubljana

1. junija ob 19.00TOMAŽ ČRNEJ: V galeriji – Galerija Janez Boljka, Ljubljana

1. junija ob 19.00NOVA FFotogalerija Stolp, Maribor

1. junija ob 20.00JEAN COCTEAU & VENO PILONPhoton – Center za sodobno fotografijo, Ljubljana

1. junija ob 21.30 – Projekcija filma: SOL ZEMLJEPark Tivoli, Ljubljana

2. junija ob 13.00EMINA DJUKIĆ: Nove stare konstrukcije – Cankarjev dom, Ljubljana

2. junija ob 16.00IZROČILO – Začasno razstavišče, Mestni trg 18, Ljubljana

2. junija ob 18.00PHOTOMAGICSlovenski etnografski muzej, Ljubljana

2. junija ob 19.00MARINA PAULENKA: Drugi dom – MGLC, Ljubljana

2. junija ob 20.00ANNA TIHANYI: Berlin Bhf. – Balassi Institut, Ljubljana

2. junija ob 21.00ISO0 – Javno zaklonišče, Park slovenske reformacije, Ljubljana

3. junija ob 19.00MATIC ZORMAN: Dostojanstvo – Galerija UAUU, Ljubljana

3. junija ob 20.00JAKA GASAR: Herojska pot – Atrij ZRC, Ljubljana

3. junija ob 21.00 – Predavanje & Okrogla miza – Atrij ZRC, Ljubljana

3. junija ob 22.30Večerne projekcije (I. del) – Atrij ZRC, Ljubljana

4. junija ob 19.00ARVEN Š. KRALJ SZOMI & NOEMI V. LEVOVNIK: Dvojice – Galerija DLUL, Ljubljana

4. junija ob 20.00 – Predavanje & Okrogla miza – Atrij ZRC, Ljubljana

4. junija ob 21.30Večerne projekcije (II. del) – Atrij ZRC, Ljubljana

4. junija ob 22.00 – Podelitev nagrad festivala 2016 – Atrij ZRC, Ljubljana

7. junija ob 20.00MEMORY LAB: Photography Challenges History – Galerija Kult3000, Ljubljana

8. junija ob 19.00DREVESA KAMNIKAGlavni trg, Kamnik

8. junija ob 20.00KAMČI Mali grad, Kamnik

8. junija ob 21.00OLJA TRIAŠKA STEFANOVIĆ: Štafeta mladosti – Dom kulture, Kamnik

9. junija ob 22.00 – NABIJ SE! – Boris plac, Tovarna Rog, Ljubljana

10. junija ob 19.00VZHODNI PREBLISKIVetrinjski dvor, Maribor

14. junija ob 20.00 VIDEO IN PROGRESS 6Galerija Alkatraz, Metelkova mesto, Ljubljana

15. junija ob 20.00MIKE CRAWFORD: Portreti iz Shoreditcha – Kino Šiška, Ljubljana

16. junija ob 20.00MIRJANA RUKAVINA: Tukaj & Tam – Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Ljubljana

23. junija ob 19.00JOŽE SUHADOLNIK: 35 – Galerija Vžigalica, Ljubljana

 

 
 
CancelledClick to Close