Urnik

URNIK

 

Pripravili Koledar v HTML formatu in Koledar v ICS formatu (ki omogočata tudi GPS navigacijo do dogodkov).

 

25. maja ob 20.00ALMIN ZRNO: Moč telesa – Cankarjev dom, Ljubljana

VIRGINIA VRECL: arhiTEKSTURE – Kavarna NUK, Ljubljana

31. maja ob 20.00SEBASTIAO SALGADO: Geneza – Mestni muzej, Ljubljana

31. maja ob 20.30(NE)ZNANO – Atelje-galerija Mikado, Ljubljana

1. junija ob 19.00TOMAŽ ČRNEJ: V galeriji – Galerija Janez Boljka, Ljubljana

1. junija ob 19.00NOVA FFotogalerija Stolp, Maribor

1. junija ob 20.00JEAN COCTEAU & VENO PILONPhoton – Center za sodobno fotografijo, Ljubljana

1. junija ob 21.30 – Projekcija filma: SOL ZEMLJEPark Tivoli, Ljubljana

2. junija ob 13.00EMINA DJUKIĆ: Nove stare konstrukcije – Cankarjev dom, Ljubljana

2. junija ob 16.00IZROČILO – Začasno razstavišče, Mestni trg 18, Ljubljana

2. junija ob 18.00PHOTOMAGICSlovenski etnografski muzej, Ljubljana

2. junija ob 19.00MARINA PAULENKA: Drugi dom – MGLC, Ljubljana

2. junija ob 20.00ANNA TIHANYI: Berlin Bhf. – Balassi Institut, Ljubljana

2. junija ob 21.00ISO0 – Javno zaklonišče, Park slovenske reformacije, Ljubljana

3. junija ob 19.00MATIC ZORMAN: Dostojanstvo – Galerija UAUU, Ljubljana

3. junija ob 20.00JAKA GASAR: Herojska pot – Atrij ZRC, Ljubljana

3. junija ob 21.00 – Predavanje & Okrogla miza – Atrij ZRC, Ljubljana

3. junija ob 22.30Večerne projekcije (I. del) – Atrij ZRC, Ljubljana

4. junija ob 19.00ARVEN Š. KRALJ SZOMI & NOEMI V. LEVOVNIK: Dvojice – Galerija DLUL, Ljubljana

4. junija ob 20.00 – Predavanje & Okrogla miza – Atrij ZRC, Ljubljana

4. junija ob 21.30Večerne projekcije (II. del) – Atrij ZRC, Ljubljana

4. junija ob 22.00 – Podelitev nagrad festivala 2016 – Atrij ZRC, Ljubljana

7. junija ob 20.00MEMORY LAB: Photography Challenges History – Galerija Kult3000, Ljubljana

8. junija ob 19.00DREVESA KAMNIKAGlavni trg, Kamnik

8. junija ob 20.00KAMČI Mali grad, Kamnik

8. junija ob 21.00OLJA TRIAŠKA STEFANOVIĆ: Štafeta mladosti – Dom kulture, Kamnik

9. junija ob 22.00 – NABIJ SE! – Boris plac, Tovarna Rog, Ljubljana

10. junija ob 19.00VZHODNI PREBLISKIVetrinjski dvor, Maribor

14. junija ob 20.00 VIDEO IN PROGRESS 6Galerija Alkatraz, Metelkova mesto, Ljubljana

15. junija ob 20.00MIKE CRAWFORD: Portreti iz Shoreditcha – Kino Šiška, Ljubljana

16. junija ob 20.00MIRJANA RUKAVINA: Tukaj & Tam – Muzej za arhitekturo in oblikovanje, Ljubljana

23. junija ob 19.00JOŽE SUHADOLNIK: 35 – Galerija Vžigalica, Ljubljana